Skip to Main Content »

Search Site

Datumová razítka

Datumové razítko: klasika pro poštovní zásilky a účetnictví

Datumové razítko od COLOPu je nedílnou součástí mnoha pracovních procesů a rutiny v kancelářích a veřejných institucí. Jedná se o páskové razítko, u kterého se otočením nastaví čistě a snadno aktuální datum. Úřady, nemocnice, poskytovatelé služeb, právnické kanceláře, sklady, zemědělské a průmyslové oblasti se spoléhají při poštovním provozu a vedení účetnictví na výkon robustních, samobarvících razítek.
Datumové razítko s textem nebo bez textu

Zde si objednejte razítka číslovací, datumová, s dvou datumem pro časové intervaly a lhůty, datumová razítka s dodatečným individuálním textem nebo datumová razítka se standardním textem.

Vytvořte si online razítko s datumem až s 11 řádky individuálního textu, na přání také s grafickými prvky nebo využijete tzv. textového razítko s výběrem nastavitelných standardních textů (DOŠLO, ZAPLACENO, FAKTUROVÁNO, UPOMÍNKY a jiné) na doplňkovém pásku k efektivnímu vyřízení každodenních úkolů.

Vhodné samobarvící razítko s datumem pro každou potřebu

Obdélníkové, čtvercové, kulaté - kompaktní nebo velké - lehké plastové razítko z Printer řady nebo extra robustní Classic nebo Expert kovové razítko - jen datum nebo textové razítko s datumem jako firemní razítko pro mnoho účelů. Zde naleznete a utvoříte si správné datumové razítko pro každou potřebu a různé stupně vytížení.
 
Datumstempel
Razítka datumová s individuálním textem
Razítka datumová s individuálním textem

Utvořte si datumové razítko s Vaším osobním textem.

Razítka datumová bez individuálního textu
Razítka datumová bez individuálního textu

Zde naleznete velký výběr datumových razítek bez personalizovaného textu.