Skip to Main Content »

Search Site

Příslušenství k razítkům

Příslušenství k razítkům: Vše pro samobarvící a ruční razítka

Samobarvící razítko na psacím stole nepotřebuje žádný separátní polštářek, ale může mu dojít barva. Barva je v malém polštářku, který je zasunut v razítku. Barvicí zásoba stačí minimálně pro dva tisíce otisků, ale někdy se stane, že otisk bude slabší a polštářek se musí vyměnit.

V shopu v kategorii náhradních polštářků naleznete výhodně jednobarevné a dvoubarevné náhradní polštářky pro všechna samobarvící COLOP razítka. Výměna je provedena rychle a s novým polštářkem razítko razítkuje novou, barevnou silou.

Barevný polštářek a razítkové podušky pro ruční razítka

V kategorii barevných polštářků naleznete klasické podušky v plastovém nebo kovovém pouzdře, které budete potřebovat pro ruční a pásková razítka bez integrovaného polštářku. Zvolte barevnou podušku v odpovídající velikosti a v barvě Vašeho razítkovacího formátu! Máte volbu mezi obvyklou kancelářskou barvou černou, červenou a modrou nebo speciální barvy pro zvláštní použití.

Během dobarvení samobarvících polštářků je jasné, že do klasického polštářku se může dát čirá barva. U dobarvení pěnového nebo filcového polštářku musí být samozřejmě polštářek napuštěn stejnou barvou, kterou měl předtím.

Rychleschnoucí barva umožňuje orazítkování na hladkých površích, jako jsou fotky, CD, kov a plast. Certifikovaná archivní barva je vhodná pro archivování důležitých dokumentů. UV barva je viditelná pouze pod UV světlem a je vhodná např. pro nenápadné označení dokumentů nebo předmětů.
Náhradní polštářky
Náhradní polštářky

Náhradní polštářky pro běžná samobarvící razítka v různých barvách.

Razítkové polštářky & barva
Razítkové polštářky & barva

Příslušenství pro klasická ruční razítka.

Třídit dle Seřadit sestupně Ukázka na stranu
20,00 Kč
vč. DPH

 

36,00 Kč
vč. DPH
28,00 Kč
vč. DPH
28,00 Kč
vč. DPH
28,00 Kč
vč. DPH
28,00 Kč
vč. DPH
Třídit dle Seřadit sestupně Ukázka na stranu