Skip to Main Content »

Search Site

Textová razítka

Textstempel
Textové razítko si vytvořte s textem a grafickými prvky dle Vašich potřeb. Typická použití jsou razítka s adresou, kancelářské nebo firemní. Využijte textové razítko také pro kontaktní data jako je email, webová stránka nebo facebook. Mnoho úkonů v kanceláři, dílně nebo skladu se s razítkem tvoří účelně. Iniciály, standardizované poznámky, sdělení hostům nebo zákazníkům, krátké nebo také rozsáhlé kontrolní potvrzení najdete na textovém razítku v odpovídajícím obdélníkovém, čtvercovém nebo kulatém formátu.

Nahrajte design razítka nebo si pohodlně online utvořte individuální textové razítko s dvěma až dvanácti řádky. Použijte přitom různé druhy písma, okraje, vlastní grafiku nebo loga. Využijte našeho Clipart-základu. V několika krocích přijdete tak k hotovému textovému razítku pro obchodní či soukromé účely.
COLOP nabízí více než jenom razítka s textovou destičkou různých tvarů a velikostí. Z rozšířené škály optimalizovaných razítkových řešení vyberte odpovídající kryt razítka pro Váš účel. Od lehkých plastových razítek k extrémně robustním samobarvícím z kovu pro dlouhodobé využité na stole k praktickým kapesním razítkům od ekologických z recyklovaných materiálů, až po razítka s antibakteriální ochranou.
Obdélníková
Obdélníková
Razítko s otiskem s obdélníkovou plochou pro běžné texty.
Podlouhlá
Podlouhlá
Razítko s otiskem s podlouhlou plochou, speciálně pro delší texty.
Čtvercová
Čtvercová
Razítko s otiskem se čtvercovou plochou je vhodné zejména pro iniciály.
Kulatá
Kulatá
Kulaté razítko v různých velikostech pro neobyčejné otisky.
Oválná
Oválná