Datumová a číslovací razítka

Vytvořte si individuální text v kombinaci s datumem nebo čísly.

Razítka datumová s individuálním textem

Razítka datumová s individuálním textem
Utvořte si datumové razítko s Vaším textem, který potřebujete přidat. Razítka datumová s individuálním textem

Razítka datumová s hotovým textem

Razítka datumová s hotovým textem
Velký výběr datumových razítek s hotovým textem. Razítka datumová s hotovým textem

Číslovací razítka

Číslovací razítka
Praktická číslovací razítka se hodí zejména např. k zobrazení sériových čísel.Číslovací razítka
Datumové razítko
Datumové razítko: klasika pro poštovní zásilky a účetnictví

Datumové razítko od COLOPu je nedílnou součástí většiny pracovních procesů a rutiny v kancelářích a veřejných institucí. Jedná se o páskové razítko, u kterého se otočením nastaví jednoduše a snadno aktuální datum. Úřady, nemocnice, poskytovatelé služeb, právnické kanceláře, sklady, zemědělské a průmyslové oblasti se spoléhají při poštovním provozu a vedení účetnictví na výkon robustních, samobarvících razítek COLOP.

Datumové razítko s textem nebo bez textu značky COLOP
Zde si objednejte razítka číslovací, datumová, s dvou datumem pro časové intervaly a lhůty, datumová razítka s dodatečným individuálním textem nebo datumová razítka se standardním textem.

Vytvořte si online razítko s datumem až s 11 řádky individuálního textu, na přání také s grafickými prvky nebo využijete tzv. textového razítko s výběrem nastavitelných standardních textů (DOŠLO, ZAPLACENO, FAKTUROVÁNO, UPOMÍNKY a jiné) na doplňkovém pásku k efektivnímu vyřízení každodenních úkolů.

Vhodné samobarvící razítko COLOP s datumem pro každou potřebu
Obdélníkové, čtvercové, kulaté - kompaktní nebo velké - lehké plastové razítko z Printer řady nebo extra robustní Classic nebo Expert kovové razítko - jen datum nebo textové razítko s datumem jako firemní razítko pro mnoho účelů. Zde naleznete a utvoříte si správné datumové razítko pro každou potřebu a různé stupně vytížení.