Sestavte si razítko sami

Sestavte si své razítko sami. Navrhněte si svůj vlastní text. Rychle a jednoduše. Navíc ho můžete vždy změnit v případě potřeby.
Snadné nastavení vlastního textu pomocí pinzety, která je současti balení.
Text lze kdykoliv libovolně měnit.

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

položek: 7

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

položek: 7

Razítka k vlastnímu sestavení textu
Razítka k vlastnímu sestavení: vytvořit flexibilní individuální text
Některé nejoblíbenější modely razítek od COLOPu jsou také jako razítka k vlastnímu sestavení textu: s dodanou pinzetou můžou být písmena, čísla, zvláštní znaky a malé piktogramy vsazeny do textové destičky razítka (pozor - samozřejmě zrcadlově obrácené!). Změňte Vaše razítko zcela dle potřeby a tak často, jak Vy chcete!
DIY Printer, Classic nebo kapesní razítko
DIY razítka existují jako Printer modely (samobarvící na stůl v praktickém plastovém pouzdře) v různých formátech a se čtyřmi až osmi řádky. Také na cestách můžete zanechat otisky s razítkem k vlastnímu sestavení: Stamp Mouse a Pocket Stamp nabízí více samobarvících DIY modelů do kapsy. Další možnosti využití DIY razítek s červeným otiskem datumu jsou v kanceláři, skladu nebo dílně. Jedná se o Printery nebo zvláštně robustní stativy s kovovou konstrukcí z Classic řady.
Nový text v ručně otáčecích razítkách
Zda jako flexibilní razítko s adresou, firemní či pro soukromé a obchodní potřeby, jako kancelářské razítko pro všechny případy nebo k orazítkování pozdravů a zpráv dle chuti a nálady: razítka k vlastnímu sestavení je praktický společník v kanceláři, doma a na cestách, které nechává dokonce prostor i pro trochu kreativity.