Razítko šetrné k životnímu prostředí

Životní prostředí nám není jedno! Razítka Green Line vyrábíme z materiálu, který je z 80% recyklovatelný. A to se počítá.

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

položek: 10

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

položek: 10

Ekologické razítko: Recyklovaný a CO2 neutrální výrobek
Ekologická razítka Green Line od COLOPu mají své místo v zelené kanceláři, v organizacích a v podnicích, které se cítí být zavázány myšlence udržitelnosti. V soukromé domácnosti zohledňují životní prostředí. Ve volbě materiálu a výroby jsou tato razítka tak stálá, jak je to jen možné.
Green Line: Nové cesty ve výrobě razítek
Tak jako v Printer řadě také v Classic řadě se nachází Geen Line modely - rozpoznatelné dle jablkově-zelené barvy. "Zelený" Printer je charakteristickým svým vysokým podílem recyklovatelných plastů.
Classic Green Line modely mají místo plastové rukojeti, rukojeť z FSC-certifikovaného dřeva. Všechna Green razítka jsou zabalena v kartonech z neběleného recyklačního papíru a jsou CO2 neutrální: nezbytné zůstatkové emise CO2 jsou kompenzovány investicemi do projektu na ochranu klimatu (GOLD STANDARD Projekte), opírajícího se o rozhraní systému “cradle to gate”.
Bez škrtání na funcích a profesionality
COLOP typická profesionalita a mnohostrannost nabízí také kancelářské razítko Green Line. Modely různých velikostí až do osmi textových řádků se nechají vytvořit jako individuální textová razítka, razítka s adresou, firemní s nebo bez loga, grafiky nebo piktogramy. Také číslovací, pásková razítka se slovním páskem a datumová s nebo bez (hotového) textu jsou k obdržení v ekologické variantě.