Textové desky, polštářky a barvy

Textové desky, polštářky a barvy

Náhradní polštářky

Náhradní polštářky
Náhradní polštářky pro běžná samobarvící razítka v různých barvách.

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

položek: 5

Seznam Tabulka

Nastavit sestupně

položek: 5

Příslušenství k razítkům: Vše pro samobarvící a ruční razítka
Samobarvící razítko na psacím stole nepotřebuje žádný separátní polštářek, ale může mu dojít barva. Barva je v malém polštářku, který je zasunut v razítku. Barvicí zásoba stačí minimálně pro dva tisíce otisků, ale někdy se stane, že otisk bude slabší a polštářek se musí vyměnit.
V shopu v kategorii náhradních polštářků naleznete výhodně jednobarevné a dvoubarevné náhradní polštářky pro všechna samobarvící COLOP razítka. Výměna je provedena rychle a s novým polštářkem razítko razítkuje novou, barevnou silou.
Barevný polštářek a razítkové podušky pro ruční razítka
V kategorii barevných polštářků naleznete klasické podušky v plastovém nebo kovovém pouzdře, které budete potřebovat pro ruční a pásková razítka bez integrovaného polštářku. Zvolte barevnou podušku v odpovídající velikosti a v barvě Vašeho razítkovacího formátu! Máte volbu mezi obvyklou kancelářskou barvou černou, červenou a modrou nebo speciální barvy pro zvláštní použití.
Během dobarvení samobarvících polštářků je jasné, že do klasického polštářku se může dát čirá barva. U dobarvení pěnového nebo filcového polštářku musí být samozřejmě polštářek napuštěn stejnou barvou, kterou měl předtím.
Rychleschnoucí barva umožňuje orazítkování na hladkých površích, jako jsou fotky, CD, kov a plast. Certifikovaná archivní barva je vhodná pro archivování důležitých dokumentů. UV barva je viditelná pouze pod UV světlem a je vhodná např. pro nenápadné označení dokumentů nebo předmětů.